Ach ta telewizja!

Może pójdziemy do kina? Jest przecież telewizja. Idziemy na koncert? W telewizji też się to zobaczy. To do parku na spacer podziwiać przyrodę? Mam znacznie większy wybór takich programów w telewizji niż sam park. Tak niestety przedstawiają się realia i skutki tego, co zrobiła z nami nowoczesna telewizja. Faktem jest, iż jej ogromna różnorodność programowa, oferta filmowa nie jest nieograniczona.

Transmisje na żywo wydarzeń muzycznych, relacje ze sportowych zmagań, to wszystko ma przeogromne znaczenie dla naszego spędzania czasu. Nie na darmo określenie, że jest ona jego złodziejem pasuje idealnie do naszej dzisiejszej rzeczywistości. To telewizja dzięki swojej atrakcyjności, łatwemu dostępowi i uniwersalności ma tak ogromny wpływ na nasze życie. Warto dodać, iż to właśnie dzięki niej możemy być tam gdzie dzieje się coś ważnego. Podróżować tam gdzie mogli byśmy tylko pomarzyć, lub obejrzeć mecz, czy koncert na żywo, na który już dawno zostały wykupione wszystkie bilety. Niestety coś, za coś.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.