Audycje radiowe

Każde radio ma swoje oddzielne audycje radiowe, jednakże niejednokrotnie wiążą się one ze sobą tematyką. Na przykład zawsze ranem możemy w radiach usłyszeć programy dotyczące dobrego początku dnia, pogody na ów dzień nadchodzący, o stanie na polskich drogach. Są to zazwyczaj programy dłuższe, które jednak słucha się z przyjemnością, nierzadko poruszane są tam bowiem ciekawe tematy dotyczące danego dnia nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. To właśnie z nich możemy dowiedzieć się kto ma dzisiaj imieniny, ale także kto znany i powszechnie szanowany  opuścił dzisiaj nasze ziemskie grono.

 

Takie poranne audycje radiowe dostarczają nam przydatnych informacji także o święcie, jeżeli takie w owym dniu się obchodzi. Bardzo popularne są teraz Dnie przytulania, Bez papierosa, Beż samochodu, a wszystko po top, by polepszyć nasze życie – o nich radio na pewno da nam znać. W niektórych radiach czytane są także swego rodzaju historyjki, nie raz ze śmieszną lub pouczającą fabułą. Podzielone są one odpowiednio na odcinki, by słuchacz który wysłuchał już jednej audycji, skłonił się do wysłuchania następnej kolejnego dnia.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.