Audycje w radio

Audycje radiowe są to programy nadawane oczywiście głosowo, dzięki którym radio zapewnia nam dodatkową rozrywkę. Nieraz lubimy się wsłuchać w słowa dyskusji, może wypowiedzieć na dany temat we własnych myślach. Istnieją programy, w których sami możemy brać udział poprzez dostanie się na antenę radia połączeniem telefonicznym. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy sami wypowiedzieć się w danej kwestii, a nasz punkt widzenia poznają wszyscy inni słuchacze.

 

Ludzie lubią brać udział w takich radiowych dyskusjach, wierzą że ich zdanie się liczy i nie zostanie pominięte. Musimy pamiętać jednak o tym, że radia niejednokrotnie zarabiają na takich połączeniach, gdyż aby wypowiedzieć się w danej kwestii musimy wykonać połączenie z naszego prywatnego telefonu. Bardzo popularne są też dzisiaj audycje rozrywkowe, w których jedni ludzi zwracają się do prowadzącego audycji, aby wkręcił ich znajomych. Efekty takich połączeń możemy sami wysłuchać, a są nie niejednokrotnie bardzo śmieszne.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.