Darmowa telewizja

Zastanawialiście się kiedyś czy telewizja przez Internet jest czymś dobrym? Hm na pewno jest to nowość, która dopiero zaczyna się pojawiać na naszym rynku. Rzadko kto ma  TV online. Myślę, że aby mieć coś takiego na początku należałoby mieć znacznie lepszą prędkość Internetu. Ta która bardzo często jest oferowana przez sprzedawców tego typu jest znikoma. Tym samym nie mielibyśmy szans na TV przez internet, gdyż naprawdę irytujące byłoby oglądanie czegoś takiego. Zanim określony program by się „zbuforował” minęły by wieki a przecież mu chcemy po prostu pooglądać telewizję. Ni mniej ni więcej niż właśnie w tym czasie, w którym ją załączamy, gdyż właśnie o tej określonej godzinie nadają nasz ulubiony serial czy teleturniej. Nasuwa się więc prosty wniosek, aby telewizja przez Internet mogła dość do skutku należy najpierw zacząć działać z samym Internetem. Należy wprowadzić takie reformy, aby szybciej on działał i aby można było z łatwością oglądać telewizję a nie ciągle się irytować, bo akurat nadawany jest nasz program a my nie możemy go obejrzeć, gdyż mamy zbyt niski transfer.

W dobie kiedy elektronika tak bardzo poszła do przodu nie powinien nikogo dziwić fakt, że mamy do czynienia z takim zjawiskiem jak telewizja przez Internet. Telewizja tego typu zaczyna nabierać rozpędu. Jest ona coraz bardziej popularna, bo któż nie chce oglądać telewizji i za nią nie płacić. Telewizja za darmo to coś co interesuje chyba każdego zwykłego zjadacza chleba. W mediach ciągle się słyszy, że tak być nie powinno, że jednak powinno się płacić abonament radiowo – telewizyjny ale coraz więcej ludzi się temu sprzeciwia. Coraz więcej nie chce płacić z tej prostej przyczyny, że społeczeństwo ma coraz mniej pieniędzy i stara się oszczędzać na czym tylko może. A jeżeli można na telewizji to głupotą z ich strony byłoby na tym nie skorzystać. Polak zawsze chwyta się podsuniętego pomysłu przez innego genialnego rodaka. I w tym wypadku zgodzę się. Po co płacić za coś za co tak de facto wcale płacić nie trzeba? Nie wystarczy, że ceny wszystkich innych produktów „poszły” znacznie do góry? Jeżeli można oszczędzać to oszczędzajmy.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.