Gatunki muzyczne?

clubin-179308-m Innym typem muzyki jest Rap. Jest top głównie muzyka młodych, która jest związana z subkulturą hiphopową. Mają oni specyficzny styl ubierania, łatwo ich rozpoznać na ulicy. Dużo młodych gustuje obecnie w tej muzyce, do której tworzenia także wymagany jest talent, chociaż może nieco inny niż ma to miejsce w muzyce Popowej. Hip-hop jest głosem osiedli, blokowisk, wyrazem buntu przeciw niesprawiedliwości.

 

Na pewno tej muzyki nie zrozumie starsza osoba, wręcz jej się nie spodoba. Innym typem muzyki jest metal, który jest jedną z największych skrajności. Tu muzyka nie ma już za wiele do robienia, przeważają bowiem krzyki wokalistów. Metal ma także przez to dość wąskie grono osób, które go lubią i podziwiają. Żeby słuchać Metalu trzeba mieć po prostu specyficzny gust, a tej muzyki na pewno nie spotkamy w stacjach radiowych, bo tylko odstraszała ona by potencjalnych klientów. Tak więc jak widać istnieje bardzo wiele typów muzyki, a z którą my się utożsamimy, to już tylko i wyłącznie nasz wybór.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.