Jakiej muzyki możemy posłuchać w radiu?

ocean-colour-scene-6-59150-mJeżeli chodzi o stacje radiowe, to raczej nigdy nie puszczają one tego typu muzyki, gdyż jest ona bardzo krzykliwa i na pewno nie zachęca do słuchania, tylko przełączenia na inny kanał. Aby słuchać metalu, trzeba mieć do tej muzyki cierpliwość, dostrzegać w niej to, czego inni postronni, nie dostrzegają. Metalu słuchają z kolei w większości dorośli ludzie,  dzieci nie gustują w nim ze względu na jego demoniczny charakter. Oczywiście nie wszystkie piosenki takie są, istnieją też bardziej spokojne, ale stanowią one naprawdę niewielki procent tej muzyki. Metalowcy chcą dać czadu, pobudzić słuchaczy do działania, nawet gdy ono czasem przeraża.

 

Na pewno koncerty muzyki metalowej nie należą do najprzyjemniejszych, przynajmniej z punktu widzenia zwykłego, szarego człowieka. Bardzo popularne jest tam tzw. pogo, czyli obijanie się o siebie ciałami. Może to być nieraz bardzo bolesne, gdyż ludzie zazwyczaj nie zwracają wtedy uwagi na to, co robią. Więc tym spokojnym ludziom, którzy występują w znacznie większej ilości zdecydowanie odmawiamy słuchania tego typu muzyki. Nastawmy się raczej na spokojne i pogodne piosenki, których możemy wysłuchać w radiu.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.