Kto prowadzi najlepsze audycje radiowe?

Prowadzący to ludzie z poczuciem humoru, umiejący przekonać do siebie słuchaczy. Tym właśnie owa stacja radiowa przyciąga do siebie miliony słuchaczy. Nieraz irytujące są jednak reklamy, ale nic nic na świecie nie ma samych zalet. Kolejną stacją jest Radio Zet, które dzisiaj, może spokojnie konkurować już z radiem Rmf fm. Można wręcz powiedzieć, że naśladuje je ono, te dwa radia są do siebie po prostu bardzo podobne. Wiadomo różnią się wiadomościami, audycjami radiowymi, prowadzącymi, ale styl postępowania i schemat dnia radiowego mają dokładnie ten sam.

 

Puszczana jest na nich jednak nico inna muzyka. Rmf fm stawia raczej na muzykę z całego świata, najnowsze hity, Radio Zet natomiast, woli piosenki już znane, najlepiej polskie, nie omija się jednak także z hitami, bo bez tego nie osiągnęłaby żadnego sukcesu. Znacznym plusem tych dwóch konkurujących ze sobą stacji radiowych są konkursy, w których do wygrania jest nierzadko kilkadziesiąt tysięcy. Takie pieniądze z pewnością przyciągają rzesze słuchaczy liczących, że to właśnie do nich los się dzisiaj uśmiechnie. Pamiętajmy jednak, że my jesteśmy tylko zabawką w rękach właścicieli stacji radiowych, manipulują oni naszymi emocjami, przyciągają poprzez to, co nas bawi, czyli muzykę, a także to, co można powiedzieć daje nam szczęście, czyli pieniądze. Jest to wielka gra, w której jednak największymi zwycięzcami są sami właściciele stacji radiowych.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.