Muzyka klubowa

blue-dance-279558-mMłodzi jednak mają inne zdanie na ten temat i nie wyobrażają sobie żadnej porządnej imprezy bez Dj’a. I kto ma w tym wyścigu racje ? Na pewno nie dojdziemy do jednolitego rozwiązania, wynika to po prostu z różnicy pokoleń, nasze dzieci na pewno też nie będą lubiły tej muzyki, którą my teraz się zachwycamy. Techn rzadko kiedy ma tekst, a jeżeli już, to jest on elektronicznie przerobiony. Na pewno nie da się go śpiewać, a jedynie nucić, co i tak może sprawić kłopot. Techno daje siłę, power, dlatego młodzi ja lubią. Jak wiemy właściciele stacji radiowych na pewno nie są w wieku młodzieżowym, dlatego tez nie obstawają za tego typu muzyką.

 

W internecie natomiast możemy znaleźć masę stacji radiowych o typowo tej tematyce, które na okrągło puszczają piosenki techno. Fani tej subkultury na pewno są z tego zadowoleni, bo nawet już na mniej popularnych stacjach radiowych można odnaleźć stacje typowo z muzyką techno. Młodzi słuchacze są z tego zadowoleni, chociaż większość z nich i tak swoją ulubioną muzykę nosi na odtwarzaczu mp3, dlatego rzadko korzystają oni z radia, przez co nie ma zbyt wielu stacji radiowych o tej tematyce. Jednak dla osób starszych jest to niebywale pozytywny fakt, nie muszą oni bowiem słuchać tego, co im się po prostu nie podoba.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.