Muzyka Metalowa

Metal nie cieszy się w radiach zbyt dużą popularnością, gdyż zazwyczaj odstrasza on ludzi, szczególnie dorosłych. Nie widzą oni w nim nic fascynującego, jest to dla nich zwykłe krzyczenie, które nie ma nawet za ładnej muzyki, bo po prostu rzadko ją słychać. Stacje radiowe nie chcę odstraszać swoich klientów, dlatego też nie inwestują w ten typ muzyki. Oczywiście na świecie istnieje wiele znaczących zespół metalowych, są one zazwyczaj anglojęzyczne. Metal stanowi też pewną subkulturę, nieco wyróżniająca się od innych.

 

To tutaj chłopcy noszą długie włosy, a dziewczyny ubierają się na czarno. Ten wygląd nie za wielu osobom się podoba, starsze pokolenie nie może go wręcz zaakceptować. Jest to całkiem normalnie, gdyż osoby należące do tej subkultury zazwyczaj nie wyglądają za ładnie i optymistycznie. Metal jest muzyką przytłaczającą, dlatego ma on na świecie raczej wąskie grono fanów, w porównaniu z innymi typami muzyki. Muzyki metalowej możemy natomiast słuchać w wielu radiach internetowych, gdzie puszczane są wszystkie znane i lubiane metalowe kawałki.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.