Muzyka radiowa

Nieraz muzyka puszczana na danej stacji radiowej może nam nie przypaść do gustu. Jest to normalne, gdyż nigdy nic nie spodobało się jeszcze wszystkim. Hity puszczane w radiu neutralnym, znanym, powinny być przyzwoite, nie piętnować jednej subkultury, lecz wybierać z każdej największe hity, jest to kluczem do sukcesu. W ten sposób dana stacja radiowa spodoba się wszystkim: i tym w długich włosach i tym w spodniach po kolana, jak i oczywiście normalnym, przeciętnym ludziom.

 

Czasami trudno jest pogodzić się z tym co puszczane jest w radiu, dlatego stacje radiowe stworzyły możliwość głosowania na top listy, dzięki czemu to my przynajmniej częściowi decydujemy o tym, co będzie leciało w radiu, a co nie. Takie głosowanie oczywiście jest płatne i jest to kolejny sposób na przychód radia, jednak jeżeli chcemy podejmować decyzje w jego sprawie, musimy poświęcić parę groszy.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.