Muzyka radiowa

Muzyka poszczana w radiu jest zawsze przede wszystkim na czasie. Wszyscy jej słuchają i wszyscy ją znają, młodzież podśpiewuje ją pod nosem w trakcie lekcji. Jest po prostu obecna wszędzie, bo łatwo wpada w ucho i sprawia, że chcemy sami jej słuchać jeszcze raz i jeszcze raz. Nie ma w tym nic dziwnego, a na pewno nic nowego nie powiedzieliśmy.

 

Na pewno nie raz przekonaliście się o tym na własnej skórze, gdy po usłyszeniu danej piosenki w radiu, nerwowo szukaliście na internecie jej tytułu, aby tylko posłuchać jej jeszcze raz. Stacje radiowe dobierają piosenki w ten sposób, aby nas nimi zaciekawić, aby sprawić że będziemy sami do niej wracać, lub będziemy słuchać ich stacji aż do czasu, aż dana piosenka nie zostanie odtworzona powtórnie, co w przypadku piosenek nowych, dzieje się bardzo często. Nieraz piosenki puszczane są tak często, że z biegiem czasu po prostu zaczynają denerwować. Wtedy z pomocą przychodzą nam inne stacje radiowe wiemy, że mamy wybór.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.