Muzyka Rockowa

Rock jest to typ muzyki, który czasami może przypominać Pop, ale zapewniamy, że przy głębszym zbadaniu, sporo się od niego różni. Po pierwsze w rocku raczej nie ma spokojnych piosenek. Nawet jeżeli z pozoru na początku piosenka jest spokojna, to zapewne po kilku sekundach się rozkręci i będziemy mogli odczuć typowo rockowy klimat. Po drugie testy na pewno różnią się od tych popowych.

 

Nie opowiadają one o tym, jaki piękny jest świat, lecz raczej jaki zły. Nie jest to jedna forma buntu tak jak ma to przypadek w piosenkach rapowych, jest to po prostu inne podejście do świata, które ma na zadanie tez trochę go skrytykować. Jeżeli chodzi o stacje radiowe to na pewno z większą chęcią inwestują one w piosenki rockowe niż rapowe. Są one bowiem żywe, fajnie się je śpiewa, mają tzw. power. Stacje radiowe obstają jednak za tymi piosenkami rockowymi, które są bardziej pogodne, śmieszne, mające siłę. Ludzie lubią słuchać takich piosenek, bo to pozytywnie ich nakręca, z czego stacje radiowe doskonale zdają sobie sprawę.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.