O prezenterach radiowych

microphone-1370587-mMy zwykle ludzie nie zdajemy sobie z tego sprawy, wyobraźmy sobie jednak że prezenter radiowy mówi tak samo, jak my wśród znajomych. Czy chcielibyśmy słuchać takiego radia, a nawet czy byśmy cokolwiek zrozumieli ? Byłoby to na pewno trudne zadanie, dlatego prezenterzy radiowi są do swojej pracy przygotowani przez parę lat. Po piąte musimy akceptować wszystkie audycje radiowe, a przede wszystkim piosenki, które niejednokrotnie prezenterom się już po prostu nudzą, gdyż słuchając 30 raz tej samej piosenki, naprawdę może ona zbrzydnąć, szczególnie jeżeli ma to miejsce w ciągu jednego dnia, a tak najczęściej dzieje się z hitami.

 

Prezenter radiowy musi być do wszystkich zawsze pozytywnie nastawiony i posiadać wielkie poczucie humoru. Nie może słuchaczowi znajdującemu się na antenie wytykać jego błędów lub zachować się w sposób niekulturalny. Praca w radiu nie jest wbrew pozorom taka łatwa i na pewno nie każdy mógłby sprostać temu zadaniu. Doceniajmy więc prezenterów za to, że są z nami i nie utracili jeszcze wiary w ludzkie umiejętności po tylu wysłuchanych nierzadko mało inteligentnych wypowiedziach.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.