Osoby prowadzące audycje radiowe

Tak że sam głos prowadzącego daną stację radiowa jest bardzo ważny, ponieważ „trzyma” swoich stałych słuchaczy przy głośniku. Im więcej ludzi słucha tym więcej pieniędzy radia mogą przeznaczyć na udoskonalenie swoich stacji radiowych, to znaczy że dana stacja radiowa ma zasięg ileś tam kilometrów od jej siedziby, gdy słuchaczy jest więcej kilometry wzrastają wraz z nowymi słuchaczami i większymi zyskami.

 

Wszystko wszystko ciągnie za sobą i jest powiązane w jedność, tak że nie można zaprzepaścić żadnego słuchacza i trzeba go ciągle czymś zachęcać. Radia w swoich stacjach radiowych organizują różnego rodzaju konkursy by zatrzymać nowego i również stałego słuchacza. Dana stacja radiowa by puszczać jakąkolwiek muzykę musi zapłacić artyście za licencje czyli inaczej mówiąc pozwolenie na puszczanie w radiu jego utworu. Bez takiej licencji dana stacja radiowa będzie musiała zapłacić artyście duża kwotę pieniężną w postaci odszkodowania.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.