Polska scena muzyczna

stage-is-yours-1187221-mJego głos jest niespotykanym fenomenem, nieraz udowadniał, że to jego prawdziwy talent, a nie tylko komputerowo przerobiona ścieżka dźwiękowa. O jego osobie raczej mało wiemy, rzadko pojawia się w programach telewizyjnych, raczej wygląda na spokojnego, ułożonego mężczyznę. Wzbudza sympatię tak samo jak jego piosenki. Andrzej ma talent, wydaje po prostu hit za hitem. Jego teksty chwytają za serce, a muzyka łatwo wpada w ucho, dlatego też ten artysta jest uwielbiamy przez właścicieli stacji radiowych, którzy czerpią z niego spore zyski, przy okazji tez popularyzując jego muzykę.

 

Warto wspomnieć tu także o zespole Bajm, który mimo że ma już kilkadziesiąt lat, nadal sprzyja teraźniejszym trendom i pozostaje na topie. Jego wokalista znana jest z bardzo wysokiego, po prostu idealnego głosu, który w połączeniu z muzyką brzmi po prostu cudownie. Jej głosem wzrusza się nie tylko to pokolenie, ale także poprzednie, już wtedy Beata Kozidrak była doskonale znana. Mimo iż nie wygląda na swój wiek, to można powiedzieć, że wiele już przeżyła i jej kariera muzyczna raczej się powoli kończy, co stanowi dla nas ogromną stratę. Polska scena muzyczna urozmaicona jest w wiele rodzajów muzyki mniej lub bardziej ambitnych, ale nie można zaprzeczyć jednemu: Polscy artyści naprawdę mają talent i potrafią to doskonale udowodnić, ich muzyka po prostu nas wzrusza.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.