Radia internetowe

Radia, których możemy słuchać w internecie są dla nas wielkim plusem. Kto by nie chciał, aby jego pozdrowienia były przeczytane na antenie? Wiadomo, że dostać się na antenę do największych stacji radiowych w Polsce jest bardzo trudno, trzeba albo wygrać pieniądze co jest niebywałą rzadkością albo zrobić z siebie głupka będąc wrobionym przez radiowego prezentera.

 

Radia internetowe dają nam taką szansę na co dzień, nawet kilka razy. Wiadomo, że chodzi nam tutaj o te nieco mniejszego formatu, bo nie da się zaprzeczyć, że istnieją radia większe także w internecie. Porozmawiajmy jednak o radiach prywatnych, nie mających zazwyczaj zbyt wielu słuchaczy. Jest to zazwyczaj grupka kilkudziesięciu osób, ale za to związanych z muzyką, która puszczana jest na antenie. Takie bowiem internetowe radia charakteryzują się tym, że mają swój charakter, każde z nich ma swój styl i dotyczy danej subkultury.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.