Różni odbiorcy

Odbiorcą różnego rodzaju programów może być spokojnie każdy z nas i nie ma w tym wszystkim nic złego. Ludzie będą się o to wszystko troszczyli. Możemy być odbiorcami różnych programów i tylko my o tym decydujemy. Jest tyle różnych odbiorców, że spokojnie na wiele można sobie pozwolić. Ludzie mają swoje prawa i mogą na wiele sobie pozwolić.

Chyba będzie to oczywiste. Nie ma z tym kłopotu. Ludzie mogą oglądać i ludzie chcą oglądać telewizję. Zacznijmy to zauważać. Odbiorcami może być spokojnie każdy kto zdecyduje się na zakup telewizora. Nikt nie może nam blokować dostępu, no chyba, że przestaniemy za to płacić. Ale nie ma na to innej opcji. Ludzie są różni i mają różne gusta. Spokojnie na wszystko można znaleźć rozwiązanie. Wymyślono już tyle kanałów, że nie ma opcji, na to, aby kogoś coś znudziło. Chyba można to wszystko zrozumieć. Nie ma w tym nic złego. Wszystko jest dla nas i na pewno każdy może na wiele sobie pozwolić. Szanujmy te wszystkie możliwości. Nie ma w tym nic złego. Ludzie mają co do telewizji wiele, wiele praw.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.