Słuchacze radiowi

Na pewno ta nazwa brzmi bardziej formalnie niż jest nią w rzeczywistości. Słuchaczem radiowym jest każda osoba, która po prostu słucha radia, włącza go, daje zarobić stacjom radiowym. Istnieją jedna dwa rodzaje słuchaczy. Jednym z nich są po prostu zwykli szarzy ludzie, którzy włączają radio raczej od czasu do czasu, przy okazji. Nie są jej stałymi fanami, potrafią żyć bez radia, nie muszą go słuchać. Tak najczęściej po prostu włączamy radio od niechcenia, bo nie mamy nic lepszego do roboty.

 

Nie znamy jego codziennego rozkładu, słuchamy tego, co akurat leci. Jesteśmy zadowoleni jeżeli przypadkiem trafiliśmy na wiadomości, ale i sama muzyka jest dla nas pocieszająca. Innym typem słuchacza jest słuchacz stały, taki który na bieżąco śledzi wydarzenia w radiu. Zna prowadzących, wie który z nich ma kiedy swoje audycje. Zna programy radiowe, a jest przynajmniej kilku z nich fanem, słucha ich codziennie o porze, która jest mu dobrze znana. Jest po prostu zapalczywym fanem tego radia, wie czego może się spodziewać.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.