Stacje radiowe w internecie

Jest to niebywałą zaletą stacji internetowych, ich założyciele są po prostu niezależni od innych czynników i ludzi, muszą tylko zdobyć słuchaczy. Takie radia muszą mieć z góry określone przeznaczenie i wiedzieć czego chcą. Na pewno prowadzenie radia nie powiedzie się,. Gdy będziemy puszczać tam na przemian Metal i Rap, mało jest bowiem ludzi o tak skrajnych upodobaniach. Zakładając więc radio internetowe, musimy na takie rzeczy zwrócić uwagę.

 

Radio internetowe jest to wielka odpowiedzialność, gdyż zakładając je sami musimy być praktycznie cały czas przed komputerem, albo wyznaczyć godziny, w których nasze radio będzie funkcjonowało. Dzięki temu ludzie nigdy nie będą zawiedzeni, gdy po włączeni radia okaże się, że teraz się go nie transmituje. Takie zachowanie na pewno odciągnie od nas klientów, warto więc ustalić godziny, w których nasze radio będzie emitowane. To zapewni nam stała liczbę klientów. Pamiętajmy także aby trafić w gusta słuchaczy, puszczajmy muzykę swobodnie, a nie na siłę. Możemy uruchomić także funkcję dedykacji, gdyż taka możliwość przyciąga wielu słuchaczy.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.