Wszystko dla ludzi

Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że telewizja na pewno spokojnie będzie dla ludzi. Chyba będzie ot wszystko oczywiste. Nie ma z tym najmniejszego problemu. Ludzie mogą spokojnie zawsze wybrać coś dla siebie. Wszystko jest dla ludzi. Telewizja i jej dobra na pewno. Trzeba to sobie wszystko przemyśleć. Nie ma z tym kłopotu. Można znaleźć na to jakiś swój sposób.

Chyba wiele o tym wiemy i wiele możemy o tym wiedzieć. Wszystko będzie opcją dla nas i nie ma z tym problemu. To ludzie na spokojnie o wszystkim sobie decydują. My wybieramy kanały i my może znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadały. Będzie to dla wielu osób po prostu oczywiste. My za to płacimy i my możemy mieć do tego swoje prawa. Wszystko jest dla ludzi i można na swój sposób wszystko to sobie wyobrazić. Szanujmy to wszystko. Na pewno nie ma na to innego sposobu. My możemy mieć swoje opcje, więc je doceniajmy. Każdy znajdzie na to wszystko jakieś swoje zdanie. Trzeba w jakiś sposób to wszystko sobie ułożyć. Szanujmy to, co jest nam dane.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.