Wycieczka pociągiem po Europie

Pociąg to ciągle ten środek transportu, który powinien być możliwie jak najczęściej brany pod uwagę, jeżeli wchodzi w grę podróżowanie. Załóżmy zatem, iż uzbierałeś trochę pieniędzy i po prostu chciałbyś zwiedzić kilka interesujących miast w Europie – może załóżmy, iż akurat w tym momencie w grę wchodzi Zachód – więc darujmy sobie Pragę, Rygę czy Bukareszt, które są z pewnością magiczne, lecz ciężko zwiedzić wszystko. Na początek warto zwiedzić Berlin. W końcu Berlin to jedno z najwspanialszych miast na świecie. To niezwykłe miasto, pewnie dlatego, że jeszcze do niedawna było podzielone.
Gdy zobaczymy najistotniejsze atrakcje Berlina, być może warto udać się do Amsterdamu? Generalnie Amsterdam może kojarzyć się z takimi atrakcjami, które w przeważającej większości krajów na świecie są nielegalne bądź ryzykowne. Jednak Amsterdam, zresztą podobnie jak Holandia to również masa zabytków, nieziemskich miejsc… Z Amsterdamu warto udać się do Brugii, która jest zlokalizowana w Belgii. Kilka lat temu w Brugii był nagrywany film „In Bruges”, który rozsławił miasto na niemalże cały świat. Te osoby, którym film nie spodobał się, zgodnie twierdzą, że wyłączną zaletą filmu jest Brugia. W Europie jest bardzo dużo innych pięknych miast, a więc, aby zobaczyć przynajmniej część należy poświecić całe życie.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.