Żywa telewizja

Kultura, rozrywka, sport, polityka i nauka. W telewizji mamy tego pod dostatkiem, ale jest jedna forma tych przekazów, jakiej nie możemy zastąpić niczym innym, jak transmisją telewizyjną. Mowa oczywiście o transmisjach na żywo. Dzięki takim relacją bez potrzeby, lub braku możliwości możemy na żywo śledzić, co dzieje się w światowym życiu. Transmisje spektakli teatralnych na żywo to nie montowane przedstawieni, lecz oryginalne przekazy gry aktorskiej.

Koncerty muzyczne live, to coś niesamowitego dla fanów wszystkich gatunków muzyki. Wspominanie o transmisjach imprez sportowych, meczów, rozgrywek ligowych byłoby ogromnym nietaktem pomijając ich bezpośrednie przekazy. Ogromna, przytłaczająca większość sportowych zmagań transmitowana jest na żywo. Polityka też ma swoje miejsce w transmisja live. Wizyty dostojników państwowych, relacje z obrad parlamentarnych, obchody doniosłych rocznic, to wszystko jest za pośrednictwem przedstawiania relacji na żywo, gdzie tylko radio może być niewielką konkurencja.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.