Konkursy radiowe

Konkursy radiowe, w radio nieraz słyszymy o konkursach, prezenterzy namawiają nas na zagłosowanie na top listę, wysłanie smsa z pozdrowieniami, czy wyrażenie w nim nawet własnej opinii. Istnieją także konkursy, które przyciągają znacznie większą rzeszę fanów. Są to oczywiście konkursy, w których można wygrać pokaźną sumę pieniędzy. Zazwyczaj to one są najpopularniejsze i najbardziej oblegane przez słuchaczy. Radia bardzo lubią organizować takiego rodzaju konkursy, bo po prostu sporo na nich zarabiają.

 

Stacje radiowe z takich konkursów robią swego rodzaju zabawę jak na przykład Rmf fm, które po odebraniu telefonu przez zwycięzce, wymaga wypowiedzenia od niego słów: Rmf najlepsza muzyka. Jeżeli owy szczęśliwiec nie wypowie owych magicznych słów, niestety przegrywa, a gra toczy się dalej i to z coraz to większą stawką. Im większa pula pieniędzy, tym większa ilość osób wyśle konkursowego smsa i tym samym szanse na wygranie zmniejszają się. Stacje radiowe często reklamują swoje konkursy chcąc przyciągnąć naszą uwagę.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.