Telewizja uczy

Nie każdy będzie takiego zdania i nie każdy będzie w stanie dostrzec to, że telewizja uczy. Ale jest tak i nie powinniśmy mieć co do tego żadnych zastrzeżeń. Przecież można uczyć nawet nasze dzieci. Nie ma z tym najmniejszego problemu. Trzeba tylko w to wszystko się odpowiednio zaangażować. To wszystko jest dla nas, więc o to zadbajmy. Ludzie lubią wybierać i ludzie lubią mieć swoje zdanie. Telewizja będzie uczyć nas wiele różnych opcji.

Nie trzeba się o nic martwić i nie trzeba mieć z tym żadnych problemów. Telewizja nie tylko będzie uczyła nasze dzieci, ale także i nas. Przecież można w jakiś sposób to zauważyć. Można na to wszystko sobie pozwolić. Ludzie wybierają jakieś kanały i to, co chcą oglądać. Czasem zamiast programu rozrywkowego włączmy sobie jakiś, który będzie edukacyjny bądź np. kulinarny. Przecież gotowania telewizja też nas może nauczyć. Można poznać całkiem wiele różnych sposobów i nie trzeba się niczego bać. Wszystko przecież będzie dla nas i każdy na pewno na coś może sobie pozwolić. Przemyślmy te kwestie.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.