Konkursy w radiu

Humorystyczne podejście do tematu sprawia, że coraz więcej osób wysyła smsa pod magiczny numer licząc na wygraną. Nie oszukujmy się jednak, nie jest to taki proste i nie każdy wysłany sms jest wygrany. Przez takie radiowe konkursy możemy stracić tylko czas i pieniądze. Jednak nie do opisania jest radość, która może wyniknąć z wygranej. Często do wygrania są także radiowe przedmioty jak na przykład firmowe czapki czy koszulki. Ludzie także chętnie biorą udział w tego rodzaju konkursach, chociaż nagrody są przecież małowartościowe. Ale kto z nas nie chciałby dostać koszulka z Rmf fm ?

 

Na pewno przyda się ona do jakiś celów, a zawsze lepiej ją mieć niż nie mieć. Często słuchacze lubią po prostu kolekcjonować rzeczy z danej stacji radiowej. I same radia są z tego zadowolone, gdyż to najczęściej ich sponsorzy produkują owe towary, a oni tylko z chęcią rozdają je słuchaczom, przy okazji przekonując ich do siebie. Konkursy radiowe to dobra rzecz, gdyż za niewielkie pieniądze, możemy wygrać ciekawe rzeczy, a nierzadko także pieniądze. Cieszmy się więc, że stacje radiowe właśnie w ten sposób starają się przyciągać do siebie słuchaczy. Wynikają z tego obustronne korzyści.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.