Muzyka rap

guy-1208685-mRap natomiast z znacznie większym zainteresowaniem puszczają radia internetowe, które zrzeszają członków danej subkultury, dlatego tutaj znacznie łatwiej o to, by muzyka spodobała się słuchaczom. Rapu mogą słuchać wszyscy, i starzy i młodzi, jeżeli oczywiście mają do niego odpowiednie podejście. Większe wytwórnie radiowe traktują rap jako zło konieczne, nie rozumieją tekstów hiphopowych, nie lubią przekleństw, nie rozumieją tej subkultury.

 

Trudno im się nie dziwić, bo zostali wychowani na zupełnie innych wartościach niż młode pokolenie., dlatego to właśnie ono mocno obstawa za rapem. Wielu słuchaczom nie podoba się takie podejście stacji radiowych, dyskryminują oni bowiem ten typ muzyki, przez co nie zyskują sobie w ich oczach. Pamiętajmy jednak, że z radia w większości korzystają osoby starsze i w średnim wieku, młodzież najczęściej korzysta z odtwarzaczy mp3 słuchając swojej własnej muzyki. Okażmy więc trochę łaski wytwórnią radiowym i zrozummy także ich podejście do tego tematu. Ich głównym celem są zarobki, a je mogą osiągnąć tylko przez dużą rzeszę słuchaczy.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.