audycja radiowa przykład

microphone-1428971-mPrzykładem audycji, która trafia do mas i nie trzeba nad nią zbytnio myśleć, są top listy przebojów. Każdy i młody i stary słucha jej po prostu z nudów. Nie raz istnieje możliwość zagłosowania na dany przebój, na co dużo z nas z przyjemnością wysyła danego smsa. Taka audycja radiowa przykład ma na celu tylko zarobienie pieniędzy, zyskanie własnych korzyści, a nie wzbudzanie w słuchaczu ponadczasowych wartości, przeżyć. Takie audycje radiowe są po prostu płytkie i nie jest za dobrze, że to właśnie one są z przyjemnością wysłuchiwane przez ludzi. Innym typem audycji są programy kulinarne, które ściągną przed odbiornik na pewno nie jedną panią domu.

 

Są one zazwyczaj krótkie, podawane jest tylko co i jak należy zrobić, w takim tempie, abyśmy zdążyli wszystko zanotować, bo upiec ciasta na pewno nie zdążymy. Istnieją także audycje radiowe dotyczące problemów, rozwiewające wątpliwości. Są one bardzo ciekawe, ponieważ dotyczą ludzi czyli nas. Możemy w nich zetknąć się z problemami innych, zobaczyć jak sobie z nimi radzą, aby potem wyciągnąć wnioski na własne życie. Audycje radiowe na pewno spełniają przydatną funkcję, trzeba tylko umieć się w nie wsłuchać.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.