Kto słucha radia?

Nigdy nie jest zaskoczony zmianą emitowania programów w radiu, bo wiedział już o niej dużo wcześniej. Takich osób jest jednak bardzo mało z prostej przyczyny: Ludzie po prostu nie mają tyle czasu na słuchanie radia, są zajęci własnymi sprawami. Tacy ludzie, to w większości ludzie starsi, mający po prostu pełno czasu, gdyż zwyczajnie nie mają się czym  zająć. Radio staje się więc ich pasją czymś, z czego mogą czerpać radość i satysfakcje czuć, że jednak są potrzebni.

 

Słuchacze radiowi tego typu to na pewno też pewien przeżytek, bo nawet ludzie bezrobotni w średnim wieku, mający także dużo czasu, nie słuchają z taką przyjemności radia jak ludzie starsi. Wolą włączyć telewizor i zobaczyć wiadomości na własne oczy, niż wysłuchać ich w radiu. Dlatego takich zapalczywych słuchaczy radiowych na pewno trzeba cenić, gdyż pozostało ich już bardzo niewielu. Stacje radiowe na pewno cieszą się z takich fanów, bo stały słuchacz, to dla nich dodatkowy zysk Mają wtedy pewność, że dana osoba zawsze będzie słuchała ich stacji, ich liczba słuchaczy nie zmniejszy się, a na pewno nie o te kilka, zapalczywych osób.

Powiązane:

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2008 - 2010. Strona porusza tematykę stacji radiowych i muzyki, która jest tam prezentowana słuchaczom.